images

Zaloguj z Facebook

DARMOWA WYSYŁKA od 150 zł,- DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO: 10:22 NIE PRZEGAP !

Rozlewnie perfum

Rozlewnie perfum to różnego rodzaju sklepy i stoiska, na których możemy kupić rozlewane perfumy. Jest ich w naszym kraju sporo, ale nie w każdym miejscu można liczyć na dobre jakościowo zapachy. Te natomiast są dla ludzi bardzo istotne. Zapachy towarzyszą nam przez całe nasze życie. Mogą się kojarzyć dobrze lub źle, motywować nas do działania lub rozluźniać. Mogą stać się naszą wizytówką lub podkreślać naszą osobowość. Obcujemy z nimi każdego dnia, otaczają nas zewsząd, a my możemy dobierać je tak, żeby czuć się dobrze. Przygotowaniem gotowych zapachów w buteleczkach zajmują się rozlewnie perfum. Firmy te mieszają i łączą ze sobą odpowiednie składniki, ale zanim to się stanie określają charakter danego zapachu i jego przeznaczenie.

Każde perfumy są przecież inne i dedykowane innym użytkownikom. Jedna osoba będzie chciała otaczać się intensywnym, drapieżnym zapachem, inna natomiast woli spowijać się w delikatnych, wręcz eterycznych nutach. Odpowiedniki perfum muszą być więc tak dobrane, żeby spełniać oczekiwania osób o odmiennych gustach. Wszystkie rozlewnie perfum muszą kłaść nacisk na zróżnicowanie swojego asortymentu i produkcję zapachów, które sprawdzą się na każdą okazję.

Tanie perfumy z rozlewni

W Perfumerii Nicolle powstają tanie perfumy, które można nabyć w wielu różnych odsłonach. Mnogość gustów i oczekiwań klientów sprawia, że w naszej rozlewni staramy się przygotowywać takie zapachy, żeby mogła z nich korzystać jak największa ilości ludzi. Produkujemy odpowiedniki perfum, czyli zapachy, które podobne są do zapachów znanych marek. Są to zapachy całkiem legalne i dobre jakościowo. Klienci często zastanawiają się, czy odpowiednik jest podróbką perfum. Czasami tak jest, ale tylko w przypadku firm, które sprzedają zapachy w sfałszowanych opakowania, które udają oryginalne opakowania znanych marek. Jeżeli rozlewnie perfum sprzedają podobny zapach w całkiem innym opakowaniu i pod inną nazwą, a także sygnowany własną marką, to jest on odpowiednikiem – produktem zamiennym. Mianem produktu zamiennego określamy produkt podobny do pierwotnego, ale wyprodukowany przez inną firmę. Rozlewnie perfum mogą produkować zapachy podobne do tych bardzo znanych dlatego, że zapach nie podlega możliwości opatentowania.

Jeśli więc rozlewnie perfum wzorują się na znanym zapachu, ale pakuje go i oznaczają we własny sposób, to zapachy takie są legalne i dodatkowo bardzo często też dobre jakościowo. W rozlewni firmy Nicolle wykorzystywane są francuskie esencje, dzięki którym moc perfum i ich trwałość są dla klientów zadowalające. Nasze testery (odpowiedniki) bardzo często posiadają zapach do złudzenia przypominający zapachy największych, światowych marek. Mimo iż są od nich znacznie tańsze, to właściwie nie ustępują im jakością.

Bogata oferta rozlewni perfum, również online

Rozlewnie perfum online dysponują różnym asortymentem. W Nicolle staramy się nasz asortyment przez cały czas rozszerzać. Wiemy, że gusta klientów mogą być różne, dlatego też chcemy im zaoferować ogromny wybór, dzięki któremu znajdą coś idealnego dla siebie. Produkujemy zarówno damskie, jak i męskie zamienniki perfum. Wytwarzamy delikatne, kwiatowe zapachy, jak również mocne, piżmowe perfumy, które zniewalają swoją siłą.

Do przygotowania perfum wybieramy najlepsze olejki zapachowe, absoluty i bazy. Fachowcy, tzw. „nosy” sporządzają receptury, w których konkretne składniki użyte są w odpowiednich proporcjach i kolejności. Ogrom składników, jakimi dysponujemy, sprawia, że nasze odpowiedniki perfum mogą być tak różnorodne. Do przygotowania naszych perfum służą trzy nuty zapachowe. Są nimi:

• Nuta głowy – pierwsza, najintensywniejsza nuta zapachowa, którą czuć od razu po otwarciu flakonika. To potężne preludium, które nadaje ton określonym perfumom.
• Nuta serca – druga nuta, którą można odczuć po około 10 minutach od użycia. Wybija ona jakoby rytm trwania zapachu, dopełnia go.
• Nuta głębi (inaczej nuta bazy) – tę nutę można odczuć po ok. 20 minutach od użycia perfum. Jest ona takim ostatecznym dopełnieniem, zwieńczeniem całego zapachu.

Jak widać, rozlewnie perfum mają nie lada zadanie, gdyż sporządzenie idealnego zapachu wymaga wiedzy, doświadczenia oraz ogromnego poczucia estetyki zapachu. Proces produkcji to przede wszystkim nabycie wysokiej jakości składników, a później skrupulatne ich odmierzanie, testowanie i ocena trwałości. Wszystko musi być idealne, każda nuta musi być na swoim miejscu. Połączenie konkretnych zapachów musi być tak dobrane, żeby efekt zachwycał. Tanie perfumy Nicole tworzymy z pasją, krok po kroku przechodząc przez kolejne etapy tworzenia tego, co później podkreśla osobowości naszych klientów.

Różne buteleczki perfum

Perfumy, które sprzedajemy, dostępne są w różnych opakowaniach. Można nabyć zapachy przelane w buteleczkę z odkręcanym atomizerem, jak również z atomizerem zamontowanym na stałe.

• Buteleczki z okręcanym atomizerem - to główny rodzaj opakowań, jakie oferują rozlewnie perfum. Dzięki możliwości odkręcenia flakonu, można go też w późniejszym czasie uzupełnić o ten sam zapach bądź też dodać do niego mieszankę feromonów. Takie buteleczki są przede wszystkim ekologiczne. Zamawiając lane perfumy, możemy ponownie wykorzystać tę samą buteleczkę, a dzięki temu postępujemy ekologicznie. Szklana buteleczka do perfum jest trwała, a więc można dopełniać ją wiele razy.
• Buteleczki z atomizerem montowanym na stałe – ten rodzaj buteleczek nie pozwala na dopełnianie flakonika perfumami, niemniej jednak również posiadamy go w swojej ofercie. Wszak niektórzy klienci wolą za każdym razem kupić osobny flakonik niż dopełniać samodzielnie już posiadany.
• Buteleczki zakręcane – rozlewnie Perfum Nicolle produkują również większe buteleczki z lejkiem i gwintem, które stanowią „wkład” dla buteleczek z atomizerem. Buteleczki takie produkujemy w pojemności nawet 250 ml, a co za tym idzie zakup takiego większego opakowania jeszcze bardziej obniża cenę perfum. Dzięki dołączonemu lejkowi można w łatwy sposób uzupełnić flakonik z atomizerem bez obawy o rozlanie choćby kropli. Kupując buteleczkę 250 ml, nasze klientki dostają na przykład flakonik w kształcie pomadki do ust o pojemności 9 ml. Dzięki temu małą ilość perfum można mieć zawsze przy sobie i dyskretnie ich użyć.

Jak widać, rozlewnie Perfum Nicolle są otwarte na różne sposoby rozlewania perfum. Zróżnicowane pojemności dostępnych buteleczek sprawiają, że klienci mogą samodzielnie dobierać ilości, jakie chcą kupić.

Przechowywanie gotowych perfum

Proces produkcji to jedno, ale perfumy Nicolle staramy się też odpowiednio przechowywać. Wszystkie rozlewnie perfum powinny przechowywać swoje zapachy w ciemnych, szklanych buteleczkach, bo tylko taki sposób gwarantuje trwałość zapachów i zachowanie ich na jak najdłuższy czas. Stosowane w Nicolle butelki wyprodukowane są ze szkła, które zatrzymuje promieniowanie UV. Zabezpieczają perfumy podobnie, jak okulary przeciwsłoneczne zabezpieczają nasz wzrok podczas słonecznego dnia. Niektóre rozlewnie perfum przechowują swoje produkty w nieodpowiednich warunkach. Z pewnością nie powinno się kupować perfum w miejscach, które nie określają sposobu ich przechowywania. Jeżeli dana rozlewnia perfum stosuje na ekspozycji przezroczyste butelki, to jakość zapachów, które się w nich znajdują, jest wątpliwa, a ich trwałość znacznie mniejsza.

Jakość perfum Nicolle

Nalewane perfumy firmy Nicolle są znacznie lepsze niż odpowiedniki perfum innych marek. Samo określenie odpowiednik nie gwarantuje, że dwie firmy będą w stanie wyprodukować podobny produkt takiej samej jakości. Często spotykamy się z odpowiednikami, których jakość jest znacznie gorsza od jakości perfum produkowanych u nas. Niby na pierwszy rzut oka wszystko jest z nimi w porządku, ale samo utrzymywanie się zapachu oraz jego ewoluowanie na skórze pozostawia wiele do życzenia.

Rozlewnie perfum Nicolle stawiają sobie ambitny cel: nasze perfumy muszą być trwałe i doskonałe jakościowo. Proces produkcji, a także sprzedaż poprzez nasz sklep internetowy ma przynosić klientom zadowolenie. Cel ten realizujemy z dobrym efektem, a opinie naszych zadowolonych klientów jasno pokazują, że testery Nicolle to jedne z najlepszych produktów na rynku. Nasi klienci mogą liczyć także na wyjątkowo korzystne warunki zakupu. Podczas zakupu za kwotę powyżej 150 zł gwarantujemy darmową wysyłkę. Każda paczka jest z naszego sklepu wysyłana najszybciej jak się da i starannie zapakowana. Rozlewnia perfum Nicolle przykłada ogromną wagę do dbałości o sposób wysyłki perfum.

Rozlewnie perfum online – sklep internetowy

Alternatywą dla tradycyjnych rozlewni są rozlewnie perfum online, czyli specjalne sklepy internetowe marek perfumeryjnych. Zamiast szukać rozlewni w Warszawie, Łodzi, Poznaniu czy innych miejscowościach, można wybrać sklep internetowy, gdzie w jednym miejscu mamy dostęp do naprawdę szerokiego asortymentu. Kupując w Perfumerii Nicolle kupujesz perfumy, na które Cię stać. Kupujesz zapach, który pozwala Ci pokazać siebie. Dokonujesz wyboru, dzięki któremu oszczędzasz. Internetowa rozlewnia perfum pozwala dokonywać szybkich i wygodnych zakupów, a to jest przecież najważniejsze. W dzisiejszym świecie liczą się przede wszystkim wygoda, niskie ceny i satysfakcjonująca jakość. U nas zawsze możesz na nie liczyć. Zawsze oferujemy to, co najlepsze.

 

Porównanie