images

Zaloguj z Facebook

DARMOWA WYSYŁKA od 150 zł,- DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO: 9:53 NIE PRZEGAP !

Lane perfumy – dlaczego warto kupować perfumy na mililitry

Lane perfumy stają się coraz bardziej popularne. Możemy zaobserwować znaczący wzrost zainteresowania ich zakupem. Ta popularność związana jest przede wszystkim z tym, że można je kupić znacznie taniej, ale jednocześnie w bardzo dobrej jakości. Do zalet lanych perfum należą również bardzo atrakcyjne zapachy, podobieństwo do zapachów znanych marek i możliwość zakupu perfum w różnych opakowaniach.

Czym są perfumy na mililitry?

Perfumy na mililitry to w większości przypadków odpowiedniki perfum, czyli zapachy podobne do zapachów znanych marek. Jeżeli jakaś marka wypuszcza na rynek specyficzny zapach, to nigdy nie staje się właścicielem patentu na ten zapach. Aromaty są rzeczą ulotną, nigdy nie można ich odtworzyć w taki sam sposób, a tym samym nie można ich też podrobić. Skoro zapach nie podlega opatentowaniu, to nie dziwi fakt, że różne rozlewnie perfum produkują bardzo podobne zapachy i mogą to robić całkiem legalnie.

Zapachu nie da się odwzorować, nie można go stworzyć w dokładnie takiej samej wersji nawet wtedy, kiedy użyje się tych samych składników i takich samych proporcji. Olejki i inne składniki perfum mają za każdym razem inne parametry, pochodzą z upraw o innych cechach, tak więc nigdy nie są identyczne. To z kolei uniemożliwia dokładne powielenie zapachu danych partii produkcyjnych nawet w obrębie jednej i tej samej firmy. Lane perfumy w bardzo podobnym zapachu można tworzyć w wielu różnych miejscach i dopóki sygnowane są marką jej prawdziwego producenta, zawsze są legalne.

Lane perfumy – czy różnią się od oryginalnych, fabrycznie butelkowanych?

Kiedy znana marka produkuje jakiś zapach, stara się na nim maksymalnie zarobić. Dla danego zapachu tworzy się odrębne, zazwyczaj bardzo drogie kampanie reklamowe. Do ich stworzenia zatrudnia się setki, a czasami i tysiące ludzi. Ich praca kosztuje, a koszty te muszą być pokryte z kieszeni kupującego. Tymczasem perfumy na mililitry, które są odpowiednikami perfum znanych marek, nie są tak szeroko promowane. Nie wydaje się milionów na ich promocje, a tym samym można znacznie zmniejszyć końcowy koszt sprzedaży.

W przypadku oryginalnych zapachów marek takich jak Versace, Hugo Boss, Calvin Klein czy też Paco Rabanne, mamy możliwość zakupu tylko i wyłącznie gotowych flakoników, których nie można dopełniać. To sprawia, że klient nie ma możliwości dokupienia sobie dodatkowej ilości ulubionych perfum i przelania ich w oryginalny flakonik. Kiedy jego perfumy się skończą, musi kupić kolejne i znowu zapłacić za opakowanie. To natomiast nie jest wcale tanie. Ozdobne i często bardzo nieporęczne buteleczki perfum projektowane są przez znanych designerów. Sam ich projekt kosztuje krocie, a drugie tyle to koszt ich wyprodukowania. Jednakże dla klienta są to niepotrzebnie wydane pieniądze. Taki flakonik może i wygląda ładnie, ale nie jest wygodny w użytkowaniu. Tymczasem lane perfumy sprzedaje się w buteleczkach o różnej pojemności i we flakonikach z odkręcanym i nie zamocowanym na stałe atomizerem. Sprzedaje się je również w większych opakowaniach, których pojemność wynosi nawet 250 ml. Dzięki temu nie trzeba jeszcze raz płacić za opakowanie.

Perfumy na mililitry pakowane są w znacznie tańsze flakoniki i w zdecydowanie tańsze, tekturowe pudełeczka. Ich jednolite, klasyczne kształty i wielkości gwarantują, że zawsze będzie można używać perfum komfortowo. Małe flakoniki mieszczą się w dłoni i można je zawsze nosić przy sobie w torebce. Lane perfumy wytwarzane są podobnie, ale bez marketingu, który sztucznie nabija ich cenę.

Zalety lanych perfum

Lane perfumy cechują się niewątpliwie wieloma zaletami. Wśród nich możemy wyróżnić przede wszystkim to iż są:

• Poręczne – odpowiedniki perfum sprzedawane są w mniejszych, szklanych flakonikach, które zawsze można uzupełniać z buteleczki zbiorczej. Dzięki temu możemy nosić ze sobą tylko tyle perfum, ile będzie nam w danym momencie potrzebne.
• Tańsze – perfumy na mililitry są kilka razy tańsze od fabrycznie zabutelkowanych perfum. Ich niższa cena spowodowana jest przede wszystkim znacznie niższymi kosztami kampanii marketingowych. Brak drogich buteleczek i ogromnych nakładów na promocję sprawia, że w tym przypadku płacimy wyłącznie za sam produkt.
• Ekologiczne – kwestie ekologiczne, które wynikają z zakupu lanych perfum to przede wszystkim fakt, że jeden szklany flakonik możemy uzupełniać wiele razy. Nie ma konieczności kupowania nowego flakonika za każdym razem. Tym samym nie produkujemy też tak dużej ilości śmieci.
• Świetne jakościowo - lane perfumy mają bardzo dobrą jakość. W Nicole produkujemy je z francuskich esencji, co zapewnia trwałość zapachów i doskonale rozchodzenie się ich poszczególnych nut.
• Nie do odróżnienia od oryginałów – ludzki nos nie jest doskonałym narządem, a zmysł zapachu nie jest tak perfekcyjny, żeby zarejestrować drobne niuanse w zapachach. Dlatego też odpowiedniki perfum są dla nas niemalże takie same jak zapachy znanych marek. Nikt z naszego otoczenia nie jest w stanie stwierdzić, czy mamy na sobie w danym momencie zapach za kilkaset, czy za kilkadziesiąt złotych.
• Różnorodne – perfumy na mililitry są produkowane w ogromnej ilości różnych zapachów. To powoduje, że każdy klient może znaleźć zapach idealny dla siebie. Zapachy możemy dobierać w zależności od okazji, nastroju lub swojego charakteru. Ogromny asortyment, jakim dysponują rozlewnie perfum, sprawia, że mamy nieograniczone możliwości.

Kupując lane perfumy, klient sam wybiera, jaka pojemność flakoniku jest dla niego najlepsza. Duże, znane marki zazwyczaj nie dają nam wyboru. Oferują jedną albo maksymalnie dwie pojemności buteleczek. Butelki są zawsze zapieczętowane atomizerami na stałe, tak więc nie można ich dopełnić. Mało tego, drogie zapachy nie są sprzedawane w buteleczkach do uzupełniania. Przez to klient za każdym razem musi płacić za nowe opakowanie. Perfumy na mililitry można natomiast kupować w takiej pojemności, jaka jest nam potrzebna. Mamy w tym przypadku większą dowolność. Możemy kupić flakonik 9 ml, który zawsze zmieści się do torebki i którego można dyskretnie użyć, bądź też dużą butelkę, w której jest aż 250 ml perfum.

Doskonała jakość lanych perfum Nicolle

Tworząc perfumy Nicolle, zauważyliśmy, że rynek perfumeryjny jest dla klientów trochę niesprawiedliwy. Duże rozlewnie perfum i znane marki nie udostępniają klientom możliwość dokonania takich zakupów, jakie byłyby dla nich najwygodniejsze. Dlatego też postanowiliśmy wyjść do klientów z ofertą, która będzie znacznie korzystniejsza.

Rozlewane perfumy Nicolle stworzyliśmy na bazie francuskich esencji. Ogromną wagę przykładamy za każdym razem do przebiegu procesu produkcyjnego. Każda partia wyprodukowanych przez nas perfum przechowywana jest w pojemnikach z ciemnego szkła, które chronią przed promieniami UV. Dzięki temu nasze perfumy zachowują na długo świeżość, a ich zapach pozostaje w niemalże niezmienionej formie. Perfumy na mililitry stworzone są poprzez zastosowanie trzech głównych nut zapachowych.

  •          Nuta głowy to pierwsza nuta, jaką czuć po otwarciu flakonika naszych perfum. Rozbrzmiewa ona pierwotnym, silnym zapachem, który przewodzi całej kompozycji. 
  •          Nuta serca stoi od razu za nutą głowy i daje o sobie znać w około 10 minut po użyciu perfum. Rozwija zapach, uzupełnia go i podtrzymuje. 
  •          Nuta bazy natomiast ma za zadanie dać nam ostateczny wydźwięk całego zapachu i możemy ją poczuć po pół godziny od momentu użycia.

Rozlewane perfumy Nicolle to inteligentna kombinacja trzech nut zapachowych, a także wysoka trwałość zapachu. Zapach odczuwalny jest nawet po kilku, a zdarza się, że i kilkunastu godzinach od momentu aplikacji. Spryskane nim materiały są w stanie wybrzmiewać aromatem nawet przez tydzień. Co prawda w miarę upływu czasu staje się on coraz delikatniejszy, ale mimo to nadal go czuć.

Lane perfumy w sklepie online

Jeżeli chcesz kupić świetne jakościowo perfumy, które praktycznie niczym nie będą się różnić od zapachów znanych marek, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Internet jako potężne medium handlowe pozwala na zrobienie zakupów bez wychodzenia z domu. W Nicolle codziennie odbieramy zamówienia na nasze lane perfumy i realizujemy je jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu paczka z zapachami dociera do Ciebie naprawdę szybko.

Nasze perfumy w odróżnieniu od perfum innych rozlewni, są przechowywane w doskonałych warunkach, a także pakowane tak, żeby nie uszczknąć nic z piękna danego zapachu. Kupując tanie perfumy od Nicole, kupujesz porządny produkt, który zachwyca jakością i trwałością. Nasz sklep oferuje bogatą ofertę perfum. Znajdziesz u nas zapachy kwiatowe, zmysłowe oraz świeże, a także buteleczki i atomizery na perfumy. Posiadamy zapachy damskie i męskie, a nieograniczony asortyment pozwala Ci wybrać dokładnie to, czego szukasz.

Coco Chanel powiedziała kiedyś: „Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria”.

Lane perfumy Nicolle pozwolą Ci poczuć się elegancko i ponadczasowo. Dokładnie tak, jakbyś nosiła na sobie najpiękniejszą ozdobę.

 

Porównanie