images

Zaloguj z Facebook

DARMOWA WYSYŁKA od 150 zł,- DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO: 10:29 NIE PRZEGAP !

Tanie perfumy – dobra jakość nie musi być droga

Świat perfum to magia zaklęta w małej buteleczce, ale niewiele osób wie, że tanie perfumy mogą być tak samo dobre, jak te bardzo drogie. Przywykliśmy do tego, że cena jest wyznacznikiem jakości i wydaje nam się, że jeżeli dużo za coś zapłacimy, to z pewnością będzie to dobre. Tymczasem rzeczywistość wiele razy udowadnia nam, że coś, co kosztuje mniej, może tak samo spełniać nasze oczekiwania. Takie są właśnie tanie perfumy. Z jednej strony zadziwiają niską ceną, a z drugiej wysoką jakością.

Dlaczego tanie perfumy mogą być dobre?

Żeby zrozumieć mechanizm, który czyni tanie perfumy tak dobrymi, trzeba się zagłębić w ich skład. Jest on naprawdę imponujący i w części przypadków jakościowo nie ustępuje drogim zapachom. Przykładem niech będą tutaj nasze perfumy Nicolle, które powstają z francuskich esencji. Esencje te jak wiadomo, są jednymi z najlepszych na świecie i cechują się trwałością, a także właściwym oddaniem samych zapachów. Zazwyczaj, kiedy w grę wchodzą tanie perfumy, ludzie myślą o podróbkach, czyli nieoryginalnych produktach, które zapakowane są w sfałszowane opakowania. Czasami może się zdarzyć tak, że klient natknie się gdzieś na podróbki perfum i zapłaci za nie tak dużo, jak za oryginały.

Innym razem natomiast bardzo podobny zapach będzie zapakowany w całkiem inne opakowanie i oznaczony inną nazwą. Wtedy nie traktuje się go już jako podróbkę, bo nią nie jest. Zapach, jako ulotna i niemożliwa do odtworzenia wartość, nie podlega prawu patentowemu, więc w podobnej odsłonie może być wytwarzany przez wiele firm. Różne rozlewnie perfum tworzą zapachy inspirowane zapachem znanej marki, ale odtwarzają go po swojemu, tak więc nigdy nie będzie on idealnie taki sam. Trudność sporządzenia zapachów i różnica cech danych ich składników sprawia, że nawet jedna i ta sama firma perfumeryjna nie może wyprodukować dwóch linii całkiem identycznych perfum. Natomiast tańsze testery, czyli inaczej odpowiedniki perfum, są na tyle podobne do oryginałów, że po prostu opłaca się je kupować.

Biorąc pod uwagę powyższe stwierdzenia widać jasno, że można wyprodukować dwa bardzo podobne zapachy, które jakościowo nie będą się wiele różnić, ale których cena będzie całkiem inna. Do różnych rozlewni perfum trafiają bardzo podobne esencje, aromaty, absoluty i olejki. Produkowane są one w wielu miejscach w bardzo podobny sposób i ogólnodostępne. Rozlewnie perfum mieszają je ze sobą w odpowiednich proporcjach, tworząc bardzo podobne zapachy. W konsekwencji wychodzą z tego zarówno tanie perfumy, jak i drogie, które zostaną wypuszczone na rynek przez znaną markę. Tak naprawdę kwestia jest tylko tego typu, kto takie perfumy produkuje i jakim nazwiskiem je sygnuje.

Tanie perfumy – tu nie płacisz za marketingową otoczkę

W dzisiejszym świecie konsumenci płacą głównie za markę. W przypadku namacalnych produktów, takich jak elektronika czy biżuteria, możemy ocenić, co jest wykonane porządnie, a co jest tandetą. Tam do produkcji wykorzystuje się konkretne jakości materiałów, więc różnice są zrozumiale. Tymczasem tanie perfumy bardzo często powstają z takich samych składników jak te drogie. Całe sedno sprawy oraz różnicy cenowej tkwi w marce. Niektóre firmy starają się za wszelką cenę sprzedać klientowi poczucie luksusu. Żeby to zrobić, przygotowują zakrojone na szeroką skalę kampanie marketingowe. Powstanie nowego zapachu jest bardzo mocno nagłaśniane, płaci się aktorom i piosenkarzom za to, żeby stali się twarzami danej marki i pomagali w jej promowaniu. Kiedy produkuje się tanie perfumy, nie ma żadnych, większych kampanii marketingowych, bo one znacznie podniosłyby cenę pojedynczego flakonu.

Odpowiedniki perfum wprowadzane są na rynek bez tej marketingowej „pompy” i nie produkuje się dla nich drogich opakowań, które podbijają cenę. Słowem nie sprzedaje się zwyczajnego cukierka w drogim papierku. Testery, czyli inaczej odpowiedniki perfum to produkt sam w sobie, produkt, za którego nie trzeba niepotrzebnie dopłacać. Znane marki natomiast wynajmują światowej sławy designerów do tego, żeby zaprojektowali oryginalny flakonik. Wynajmują agencje marketingowe do tego, żeby stworzyć zwykłe, aczkolwiek bardzo drogie tekturowe pudełeczko. Przygotowuje się banery, reklamy telewizyjne i radiowe, kampanie internetowe, dedykowane strony www, materiały reklamowe i wiele innych. To pochłania ogromne koszty, a muszą być one pokryte z kieszeni klientów. Tym sposobem zapach, którego wyprodukowanie wcale nie jest drogie, nagle staje się drogim i „ekskluzywnym”. Perfumy Nicolle pozbawione są drogich kampanii marketingowych, nie mają kosztownych buteleczek, a zapachów nie promują celebryci. Dzięki ograniczeniu tych niebagatelnych kosztów możemy wyprodukować tanie perfumy, które właściwie niczym nie ustępują tym, które kupujemy za kilkaset złotych.

Komercyjny styl życia narzucił na nas przekonanie, że cena to najważniejszy wyznacznik jakości. Nauczyły nas tego firmy, które sprzedają nie sam produkt, a miraż produktu. Kiedy dwie rzeczy wyprodukowane są z tych samych materiałów czy składników, trudno jest mówić o tym, że jedna jest lepsza, a druga gorsza. Tanie perfumy, które wytwarza się z dbałością o przebieg całego procesu produkcyjnego, mogą doskonale zastąpić kosztowne zapachy.

Różnica między tanimi i drogimi perfumami

Klienci często pytają nas, co różni markę Nicolle od takich marek jak Versace, Dior, Hugo Boss czy Chanel. Oczywiście nie byłoby prawdą stwierdzenie, że nasze perfumy niczym się nie różnią, ale w rzeczywistości różnice są właściwie niezauważalne, jeżeli chodzi o sam zapach. Pierwsza różnica polega na cenie, gdyż nasze rozlewane perfumy są znacząco tańsze. Ich cena jest nawet kilka razy niższa niż cena podobnych zapachów innych marek. Druga różnica tkwi w sposobie zapakowania. Nasze perfumy pakowane są we flakony o delikatnej i stonowanej formie, a także w mniejsze pojemności. W codziennym użytkowaniu działa to dla klientów na plus. Wszak korzystanie z dużego flakonu o geometrycznych formach, jest po prostu niewygodne. My stawiamy przede wszystkim na użyteczność i komfort stosowania. Dlatego nasze tanie perfumy cieszą się wśród kupujących taką popularnością.

Kolejną kwestią, jaka różni nasze perfumy od perfum znanych marek, jest brak nachalnego marketingu. Nie przekonujemy klientów do wyższości naszych wyrobów, nie wmawiamy im, że kupują coś jedynego na świecie i nie do powielenia. Na tym różnice się kończą, bo jakość i trwałość perfum jest właściwie bardzo podobna. Produkujemy na bazie francuskich esencji i możemy zagwarantować satysfakcje z zakupu. Nasze tanie perfumy spełniają oczekiwania i to jest tutaj najważniejsze.

Dlaczego warto kupować tanie perfumy?

Kupując tanie perfumy, przede wszystkim oszczędzamy. Nie nabijamy kieszeni markom, które inwestują wyłącznie w reklamę. Mało tego, możemy odnotować jeszcze inne, równie ważne zalety.

  •  Tanie perfumy od Nicolle są pakowane w małe i poręczne flakoniki. Przechowywanie ich w torebce nie stanowi problemu. Tak samo jest z używaniem, bo flakonik bez problemu mieści się w dłoni i zawsze można go dyskretnie użyć.
    • Zapach, który mamy na sobie jest dobry jakościowo i trwały, a to zwiększa naszą pewność siebie i atrakcyjność. Z ładnym zapachem sprawiamy wrażenie osób zadbanych i posiadających dobry gust.
     Tanie perfumy pozwalają zaoszczędzić pieniądze, a tym samym pozwolić sobie na jeszcze więcej przyjemności. Jeżeli za flakonik zapłacimy 20 zł zamiast 200, to za zaoszczędzone pieniądze możemy się wybrać do kosmetyczki lub na zakupy.
     Odpowiedniki perfum Nicolle produkowane są zarówno w wersjach damskich, jak i męskich. Kupując zapach dla siebie, w jednym miejscu możemy też kupić prezent dla kogoś bliskiego. Szeroki wybór zapachów sprawia, że bez problemu wybierzemy coś idealnego.

Tanie perfumy Nicolle – świetna jakość w niskiej cenie

Perfumy Nicolle kładą ogromny nacisk na jakość perfum. Doskonale rozumiemy, że przemyślany proces produkcyjny jest w stanie zagwarantować naszym klientom dwie, najważniejsze korzyści: niską cenę i satysfakcję z kupionego zapachu. Tak jak pisaliśmy wcześniej, nasze lane perfumy powstają na bazie francuskich esencji, dzięki czemu nie ustępują w niczym tym drogim i szeroko promowanym. Nasze tanie perfumy są trwałe, ich zapach rozprzestrzenia się miarowo i jest elegancki.

Za rozsądną cenę oferujemy naszym klientom zadowolenie z zakupów oraz oszczędność, która w dzisiejszych czasach jest przecież taka ważna. Produkowane przez nas tanie perfumy to produkt, za którego nie trzeba dodatkowo dopłacać. Klient płaci wyłącznie za zapach, nie musi inwestować swoich pieniędzy w błyszczący kartonik czy oryginalny flakon. Płaci wyłącznie za to, z czego będzie korzystał. Kupuje legalny, dobry jakościowo zapach za niewielkie pieniądze. Szybka wysyłka i dobry kontakt ze sklepem ułatwiają transakcję. Gwarantujemy, że nasze testery są zawsze świeże i szczelnie zapakowane. Dzięki temu do klienta trafia paczka, która wywołuje zadowolenie i szczery uśmiech na jego twarzy.

Zakup perfum Nicolle to rozsądna decyzja i oszczędność pieniędzy. Nasze perfumy będą idealne na każdą okazję, bo gwarantuje to jakość, z jaką są tworzone. W swojej ofercie posiadamy zarówno perfumy damskie, jak i męskie, zarówno te delikatne, jak i drapieżne i intensywne. Tak szeroka paleta możliwości to swoboda wyboru i przyjemność kupowania.

 

Porównanie